گروه عمرانی بی.بی.تی با ثبت برند " بی.بی.تی" تحت شماره در اداره ثبت علائم شرکتها با هدف ایجاد تمایز در تعهدات و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و ایجاد حس ارزشمند  اعتماد در مشتریان و رضایتمندی و تمرکز بر پایه نگرش به برند بعنوان  ماهیت استراتژیک برای گروه، تشکیل و شروع به فعالیت نموده است.
با توجه به اینکه فعالیتهای گروهی با هدف و مدیریت مشترک در گسترش تمرکز فعالیتهای اقتصادی در ابعاد گوناگون نقش بسزایی دارند، بر این اساس گروه عمرانی بی.بی.تی جهت  توسعه حوزه ارائه خدمات و سرمایه گذاری بویژه در ابعاد ملی و بین المللی، اقدام به تاسیس شرکت تهران استن بعنوان شرکت مادر تخصصی با داشتن  مالکیت اکثریت سهام شرکتهای زیر مجموعه جهت بهره مندی از مزایای مرتبط با شرکتهای هلدینگ، از جمله استفاده از منابع و منافع و توانمندیهای مشترک شرکتها، هم افزایی، صرفه جویی در منابع، کاهش ریسک و ... نموده است.
با توجه به این رویکرد مدیران شرکت با شناخت زنجیره ارزشی کسب و کار و سابقه های اجرایی و مدیریتی، اقدام به تاسیس شرکتهایی از جمله شرکت مهندسین مشاور برنا بهینه تدبیر با شماره ثبت489622 با محوریت در زمینه مطالعات، ارزیابی، طراحی و نظارت و شرکت بتن برش تهران بشماره ثبت 314277 با محوریت در زمینه برش بتن، مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای سازه و شرکت برنا بنا توسعه با شماره ثبت 489357 با محوریت در زمینه راه و ابنیه و تاسیسات و فروشگاه بی.بی.تی با محوریت در زمینه ارائه محصولات ساختمانی (واردات و صادرات) نموده است.
عملکرد کلیه شرکتهای این گروه عمرانی، مطابق با رعایت تمامی اصول مدیریتی و استراتژیک بین المللی و آخرین ضوابط و مقررات ملی ساختمان، میزان سرمایه گذاری، کیفیت طراحی، مقاوم سازی، سبک سازی، استحکام و کیفیت مصالح، شیوه های تامین مالی، سرعت و کیفیت اجرا می­باشد.