شرکت بتن برش تهران

شرکت بتن برش تهران یکی از شرکت های زیر مجموعه گروه عمرانی بی.بی.تی می باشد که از بدو تاسیس (بصورت رسمی) در سال 1386 تحت شماره 314277 در اداره کل ثبت شرکتها واحد تهران، بعنوان یکی از شرکتهای مطرح در صنایع ساختمان، طیف گسترده ای از خدمات را به صنایع ساختمان ارائه داده و در عمده ای از طرحهای عمرانی در سطح کشور توفیق حضور و خدمت رسانی داشته است..
شرکت بتن برش تهران با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی،دستگاه های پیشرفته(حرفه ای)،نیروی اجرائی متخصص، اجناس مصرفی اورجینال، تیم مهندسی مجرب وتحقیقات مستمر بر روی ایده های نو در بخش تحقیقات و توسعه در فرایند طرح و اجرا، این اطمینان را به شما می دهد که استانداردهای کیفی این شرکت دارای بیشترین دقت می باشد و برترین خدمات اجرائی را مطابق با مدرترن روش ها و متدهای روز دنیا در جهت رضایت کامل مشتریان محترم ارائه می نماید.
استفاده از بتن در ساخت و ساز با توجه به عواملی چون دسترسی آسان،سرعت کار، قیمت ارزان، استحکام،دوام، مقاومت در مقابل حریق و زلزله در سالهای اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

با توجه به عدم شکل پذیری بتن پس از گیرش نهائی، همواره مهندسین مشاور و پیمانکاران با مشکلاتی روبرو هستند که شرکت بتن برش تهران ضمن آگاهی کامل از این مشکلات و جهت حل آن بصورت علمی و تخصصی، آماده ارائه و سرویس دهی خدمات و عملیات های ذیل می باشد:

 

 
ما با مسئولیت پذیری و ارائه خدمات با کیفیت و حرفه ای،احساس خوب را در شما ایجاد می کنیم ودلیلی برای در کنار شما بودن میسازیم


 

برخی از خدمات شرکت بتن برش تهران :

 • طرح و اجرای پروژه های مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای ؛
 • اجرای عملیات برش بتن مسلح با دستگاه های Wall Saw(دیجتال) , Wair Saw , Floor Saw ؛
 • اجرای عملیات سوراخکاری و کرگیری بتن مسلح
 • اجرای عملیات مقاوم سازی با استفاده از الیاف FRP ؛
 • اجرای عملیات مقاوم سازی به روش کاشت میلگرد انتظار یا دوخت بوسیله چسبهای شیمیایی ؛
 • اجرای عملیات مقاوم سازی به استفاده ژاکت بتنی،ژاکت فلزی،دیوار برشی و ... ؛
 • اجرای عملیات مقاوم سازی با استفاده از جداگرهای لرزه ای،میراگرها و ... ؛
 • محاسبات و طراحی و نصب Base Plate بوسیله انکرهای مکانیکی یا شیمیایی ؛
 • اجرای عملیات ترمیم و بازسازی ساختمانهای قدیمی ؛
 • اجرای عملیات آتش بند یا مهار آتش (Fire Stop) و پوشش دریچه ها و بازشو ها جهت جلوگیری از سرایت آتش؛
 • تولید و فروش ساپورتهای تاسیساتی از جمله سینی کابل،پروفیل،راد تمام رزوه،انواع بستها و ... ؛
 • واردات و فروش انواع انکر بولت،چسب شیمیایی،الیاف FRP،میلگرد FRP،مواد آتشبند،مته گردبر (کرگیری)،دستگاه کرگیر و بتن کن.                                                     


گروه بی. بی. تی. همه دغدغه های شما مشتریان محترم را بررسی و جهت رفع همه آنها تلاش نموده است  و به شما اطمینان می دهیم بهترین محصولات (اورجینال) و خدمات با کیفیت را مطابق با استانداردها و انتظارات شما زیر نظر تیم مهندسی شرکت با مناسب ترین قیمت (نسبت به ارائه خدمات) بصورت کاملا حرفه ای ارائه نماییم و با ارتقاء سطح رضایت شما مشتریان محترم همچون سال های گذشته، نام تجاری خود را به عنوان برند مطرح و پیشرو در این زمینه عمرانی حفظ نماییم و بتوانیم با عملکردمان احساس خوب و اعتماد را در شما ایجاد کنیم.
چرا انتخاب شرکت بتن برش تهران جهت طراحی و اجرای پروژه های مقاوم سازی و بهسازی لرزه ای،کرگیری و برش بتن؟؟
 • شخصیت حقوقی و رزومه
  • دارای شخصیت حقوقی با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه طراحی و اجرای پروژه های مقاوم سازی،بهسازی لرزه ای،برش و کرگیری بتن مسلح بصورت کاملا تخصصی
  • حضور در بزرگترین پروژه های ملی و شخصی کشور بعنوان طراح یا مجری در زمینه تخصصی شرکت و کسب رزومه درخشان.
 • دیدگاه و اهداف سیستم مدیریت
  • الویت دیدگاه و اهداف سیستم مدیریت شرکت قبل از کسب سودآوری،ارائه محصولات و خدمات با کیفیت،درستکاری،مسئولیت پذیری و کسب رضایت مشتریان می باشد،چون ما بر این باوریم که با تحقق این مهم،به سودآوری و موفقیت روز افزون خواهیم رسید و برند خود را می توانیم حفظ نماییم.
 • مشاوره رایگان تیم مهندسی
  • تیم مهندسی شرکت متشکل از واحد های فنی و اجرا و فروش جهت بازدید از پروژه ها ، مشاوره و ارائه راهکارهای بهینه بصورت رایگان آماده ارائه خدمات و در کنار شما می باشند.جهت ارائه خدمات مهندسی ویژه و تخصصی،کارشناسان ارشد فنی شرکت در واحد فنی و طراحی فارغ التحصیل در رشته عمران-سازه یا زلزله (کارشناسی ارشد) می باشند.
 • تجهیزات و تیم اجرا
  • کلیه عملیاتهای اجرایی این شرکت با استفاده از مدرنترین دستگاههای روز دنیا و تیم اجرایی(پرسنل استخدامی) با سابقه و آموزش دیده زیر نظر تیم مهندسی این شرکت انجام می گردد.
 • سرعت و زمان (وقت شما برای ما ارزشمند است)
  • در سریعترین زمان کارشناسان ما،جهت مشاوره در کارگاه شما حضور می یابند و بعداز تایید پیش فاکتور از سوی شما،حداکثر ظرف 24 الی 48 ساعت،بسته به نوع پروژه،جهت تجهیز کارگاه و شروع بکار عملیاتی آمادگی داریم و بدون وقفه و تعطیلی (در روزهای کاری)،کار را ادامه می دهیم(حتی در زمانیکه دستگاه آلات نیاز به تعمیر دارند،کار تعطیل می شود و بلافاصله دستگاه جدید جایگزین می شود).
 • استانداردها
  • شرکت بتن برش تهران گواهینامه های استانداردهای بین المللی ISO 9001 (مدیریت کیفیت) و ISO 10004 (رضایت مندی مشتریان) و ISO10006 (مدیریت پروژه) و ISO 14001 (مدیریت محیط زیست) و ISO 18001 (مدیریت بهداشت و ایمنی و IMS و HSE-MS (مدیریت کیفیت،محیط زیست و ایمنی) از کمپانی های معتبر (قابل پیگیری) را در زمینه های تخصصی طراحی و اجرای بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی (کاشت میلگرد،اف.آر.پی، ...) جهت ارتقاء کیفیت خدمات و عملکرد شرکت اخذ نموده است.
 • ارائه خدمات نو و به روز
  • کلیه طراحی ها وعملیاتهای اجرایی این شرکت مطابق با آخرین متد،آیین نامه ها و استانداردهای بین المللی روز دنیا زیر نظر تیم مهندسی این شرکت پیشنهاد و انجام می گردد.
 • تضمین و گارانتی ( کاهش ریسک مشتری)
  • کیفیت کلیه عملیاتهای اجرایی و متریال هایی (چسب شیمیایی،انکر،الیاف FRP و ... ) که توسط این شرکت تامین می گردد،به شرط انجام تستهای مخرب و غیر مخرب مربوطه از جمله تست بیرون کشیدگی در محل Poll Out (تست کشش میلگرد یا انکر کاشته شده یا الیاف FRP نصب شده) توسط این شرکت بصورت کتبی، تضمین و گارانتی می گردد.
  •  
 • تضمین برگشت وجه و پرداخت خسارت (کاهش ریسک مشتری)
  • از آنجا که ما بر کیفیت متریال مصرفی و خدمات اجرائی خود مطمئن هستیم،این شرکت تضمین می نماید در صورت عدم بدست آوردن نتایج مناسب پس از انجام تستهای مخرب یا غیر مخرب یا کارشناسی مرجع معتبر،وجه دریافتی از مشتری را به همراه پرداخت خسارت،بدون هیچگونه قید و شرطی به مشتریان محترم برگشت و تقدیم نماید.
 • اثبات تواناییهای شرکت
  • جهت اثبات توانایهای شرکت،تعدادی از رضایت نامه و تقدیر نامه های اعطایی  توسط کارفرمایان محترم معتبر که افتخار ارائه خدمات در پروژه های آنها را داشته ایم، را در قسمت " تقدیرنامه ها " جهت ملاحظه شما دوستان به نمایش گذاشته ایم که قابل ملاحظه می باشد.
  • با ما تماس بگیرید👈  6-44066784

پروسه کاری
👈  تماس شما با شماره های شرکت یا کارشناسان و یا مراجعه حضوری به دفتر مرکزی
👈  مشاوره تلفنی توسط کارشناسان ما به شما
👈  بازدید از پروژه و مشاوره حضوری و ارائه راهکار توسط کارشناسان ما
👈  ارائه و ارسال برآورد مقادیر و پیش فاکتور برای شما
👈  ارسال تاییدیه پیش فاکتور توسط کارفرما به شرکت
👈  تجهیز کارگاه و شروع بکار طبق زمان مورد نظر کارفرما
👈  نظارت کارشناسان فنی و اجرائی بر عملکرد کیفی تیم اجرا و کنترل کیفیت
👈  اتمام کار و ارسال صورتحساب و ضمانت نامه های (گارانتی) مرتبط

 
بعضی از دغدغه و مشکلات کارفرمایان محترم در زمان انتخاب نامناسب پیمانکار

اثرات عدم رعایت موارد ذیل در زمان اتفاق حوادثی همچون زلزله،کاملا لمس و مشاهده می گردد که واقعا جبران خسارات جانی و مالی ناشی از آن ،قابل جبران نمی باشد.
مشاوره غیر تخصصی و ارائه راهکارهای غیر اصولی و غیر اقتصادی
در خیلی از مواردو پروژه ها دیده شده که بعضی ازپیمانکاران درزمینه مشاوره وارائه راهکار،پیشنهادات وطرح هایی رو به کارفرما ارئه می دهند که:
مشاوره و طرح و پیشنهاد راهکار توسط فرد غیر متخصص و فاقد تحصیلات مربوطه ارائه می گردد
طرح و راهکار مطابق با استانداردها و آیین نامه ها نیست،در نتیجه قابل دفاع در هیچ مرجعی نیست
طرح اقتصادی نیست و یا اصلا طرح، توجیه اقتصادی ندارد
طرح بهینه نیست
راهکارها نامناسب و غیر اصولی و غیر کاربردی می باشند


👈اما ارائه مشاوره فنی و طرح در شرکت بتن برش تهران توسط کارشناسان ارشد فنی که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته عمران-زلزله یا سازه می باشند،بررسی و مطابق با استانداردها و آیین نامه ها ارائه می گردد و طرح نیز با مسئولیتشرکت،تضمین می گردد و کارشناسان شرکت آمادگی دفاعیه از طرح را در هر زمان که کارفرما درخواست نماید، دارد.
استفاده از چسبهای غیر اورجینال و تقلبی و فاقد زمان مصرف  و نامناسب توسط پیمانکار 
در خیلی از موارد و پروژه ها دیده شده که بعضی از پیمانکاران در زمینه عملیات کاشت میلگرد،چسبهایی شیمیایی رو به کارفرما ارئه می دهند که: عمر ماندگاری آنها محدود و یا حداکثر  پنج سال می باشد (در حالیکه باید طبق استاندارد معتبر قریب بر پنجاه سال داشته باشد
تاریخ مصرف چسب گذشته ویا مخدوش می باشد و یافاقد تاریخ مصرف می باشد(در حالیکه همه چسبهای معتبر باید دارای تاریخ مصرف باشند)
 چسب شیمیایی کاربرد سازه ای ندارد.
 
👈اما شرکت بتن برش تهران  از آخرین ورژن چسب شیمیایی RE500 V3 هیلتی اورجینال که دارای تاریخ زمان مصرف و پک پلمپ شده که دارای عمر ماندگاری در حدوده 50 سال طبق استانداردهای بین المللی اخذ شده توسط کمپانی هیلتی،می باشند، استفاده می نماید و در ضمن چسبهای فوق دارای برگه اصالت و تاییدیه کمپانی هیلتی نیز می باشند و از طرفی شرکت جهت اعتماد سازی و کاهش ریسک مشتری،اجرای کلیه عملیاتهای کاشت میلگرد را به شرط انجام تستهای مخرب و غیر مخرب تضمین و گارانتی (کتبی) می نماید.

استفاده از انکرهای مکانیکی غیر اورجینال و چینی
در خیلی از موارد و پروژه ها دیده شده که بعضی از پیمانکاران در زمینه عملیات کاشت انکر،انکرهایی رو به کارفرما ارئه می دهند که:
انکر کاربرد سازه ای دارد
انکر تقلبی می باشد
جهت تامین نیاز سازه (مشکل مشتری)،انکر پیشنهادی و مورد استفاده کاربردی نیست و یا اینکه ظزفیت مورد نیاز را تامین نمی کند
انکر دارای تاییدیه یا استاندارد نمی باشد
انکر فاقد دفترچه مشخصات فنی(دیتا شیت) مشخص از سوی کمپانی سازنده می باشد و یا اصلا کمپانی سازنده آن مشخص نیست.

 
 
Testimonials

احمد جهانیان
 
مدیر عامل شرکت بتن برش تهران
رئیس هیت مدیره شرکت تهران استن
رئیس هیت مدیره شرکت شرکت مهندسین مشاور برنا بهینه تدبیر
رئیس هیت مدیره شرکت برنا بنا توسعه
کارشناس ارشد اجرایی پروژه های بهسازی لرزه ای و مقاوم سازی
سهامدار اصلی شرکت تهران استن و شرکتهای تابعه

Testimonials

شیوا فرید نژاد

عضو هیئت مدیره شرکت بتن برش تهران
مدیر عامل شرکت مهندسین مشاور برنا بهینه تدبیر
Testimonials
اصغر جهانیان

کارشناس و مدیر واحد اجرایی شرکت بتن برش تهران با 14 سال سابقه اجرایی
Testimonials
امیر جهانیان

کارشناس و مدیر واحد اجرایی شرکت بتن برش تهران با 14 سال سابقه اجرایی
Testimonials
فرزین شیخلو

کارشناس ارشد و مدیر واحد فنی و طراحی شرکت بتن برش تهران
 
Testimonialsصونیا نوری

مدیر واحد مالی شرکت بتن برش تهران
Testimonials
فرانک همتی

مسئول واحد خدمات مشتریان شرکت بتن برش تهران

Testimonials

سعید قاسمی

مسئول واحد تدارکات و پشتیبانی
این یک تیتر نمونه برای این قسمت میباشد

این یک تیتر نمونه برای این قسمت میباشد

لورم ايپسوم يا طرح‌نما به متني آزمايشي و بي‌معني در صنعت چاپ، صفحه‌آرايي و طراحي گرافيک گفته مي‌شود. طراح گرافيک از اين متن به عنوان عنصري از ترکيب بندي براي پر کردن صفحه و ارايه اوليه شکل ظاهري و کلي طرح سفارش گرفته شده استفاده مي نمايد، تا از نظر گرافيکي نشانگر چگونگي نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

این یک تیتر نمونه برای این قسمت میباشد

این یک تیتر نمونه برای این قسمت میباشد

لورم ايپسوم يا طرح‌نما به متني آزمايشي و بي‌معني در صنعت چاپ، صفحه‌آرايي و طراحي گرافيک گفته مي‌شود. طراح گرافيک از اين متن به عنوان عنصري از ترکيب بندي براي پر کردن صفحه و ارايه اوليه شکل ظاهري و کلي طرح سفارش گرفته شده استفاده مي نمايد، تا از نظر گرافيکي نشانگر چگونگي نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

برش بتن

برش بتن